logo expert-kurzy-anglictiny

Hodnocení

Podívejte se na hodnocení mých studentů

1) Stephen je profík s báječnou angličtinou, mluvím během lekce anglicky v té nejvyšší možné míře. Stephen nemluví více jak 20-30 % času lekce, hlavní aktér hodiny jsem já.
Je zodpovědný, nápomocný, energický a nechybí mu empatie.
Usmívá se, povzbuzuje a motivuje mě.

Přizpůsobuje lekce v maximální možné míře mým zájmům a potřebám.
Nebojí se improvizovat a měnit svůj učební plán během lekce.
Respektuje mě jako rovnocenného partnera.
Dává mě dobrou zpětnou vazbu, abych věděl, jak se můžu zlepšovat. Působí na mě tak, že mám na konci hodiny chuť s ním zajít na pivo.

Petr Borecký

Stephen je přes své trvalé mládí profesionál s věčným úsměvem a velmi logickým vysvětlováním i velmi složitých témat. Výuka s ním je zábava, nemáte pocit, že jste hloupí. Dokáže vás vybičovat k výkonu, o kterém jste nebyli přesvědčeni, že jste jej schopní. Přitom nesmírně milý a zlatý člověk.

René Dvořák

Stephen je skvělý člověk a učitel. Vyzkoušel jsem řadu lektorů angličtiny, ale forma výuky u Stephena byla rozhodně nejlepší. Zlepšení konverzace a slovní zásoby. Stephen je velký profesionál, skvělý člověk a především vtipný. Jeho sarkasmus mě vždy pobavil. Mohu jen všem doporučit !

Jan Černý

Stephena mi doporučila má kolegyně. Začal jsem ke němu docházet na hodiny AJ a jsem s ním velmi spokojen.

Na Stephenovi mě zaujala jeho ochota vyjít mi vstříc a nejvíce na něm oceňuji jeho velmi pozitivní přístup, přátelskou povahu a neuvěřitelnou trpělivost. Na každou hodinu je vždy výborně připravený. Scházíme se jednou týdně a nikdy se mu nestalo, že by netušil, co jsme probíraly v minulé hodině.

Každou hodinu zpestřuje výuku obrazovým či poslechovým materiálem. Nemám rád strohé biflování slovíček a nudné čtení textu, proto oceňuji kreativitu, kterou Stephen nabízí.

U Stephena studuji již několik měsíců. 

Stephen má úžasný empatický a velmi trpělivý přístup. Dokáže vždy perfektně vypozorovat, s čím konkrétně mám problém. Každé téma a lekci probírá důkladně až do té doby, než si je jistý, že ji opravdu ovládám. Tento perfektní přístup jsem vždy u lektorů AJ postrádal.

Pracuji v obchodě v centru Prahy, kam často zavítají turisté. Anglický jazyk potřebuji téměř každý den. Než jsem Stephena oslovil, nebyl jsem schopný téměř žádné komunikace s anglicky hovořícím zákazníkem, ale dnes mi komunikace s nimi nedělá žádný problém, dokonce ji sám často rád vyhledávám.

Stephena bych doporučil každému, kdo chce umět hovořit anglicky, nebo se třeba jen zlepšit v gramatice. Z počátku jsem kurzy AJ bral jako povinnost, protože v dnešní době je angličtina téměř nezbytností. Se Stephenem se pro mě AJ stal nejen povinností, ale především zábavou a příjemně stráveným časem. Na každou lekci se těším, a to se mi v minulosti nikdy nestávalo. Anglický jazyk jsem dříve rád neměl, měl jsem z něj spíše obavy. Jediné, čeho lituji, že jsem Stephena neoslovil dříve.

Martin Novotný

Kurzy angličtiny pana Stephena jsou pro mě obrovským milým překvapením a pro dceru (Eliška 13 let) nesmírný přínosem, chodí do 2 kurzů zároveň na tyto hodiny se velice těší. Angličtina zde ji dala daleko víc než hodiny angličtiny ve škole. I v době pandemie a on-line lekcí jsou hodiny velmi přínosné, plné zábavy a skvělých lektorů. Děkujeme moc ! A přejeme hodně spokojených studentů.

Šárka Vernerová

Super učitel, doporučuji.

Irena Kopecká

Před několika lety jsem hledala možnost, jak se zlepšit v angličtině. Nejen kvůli cestování. U knížek jsem usínala, k učení se horko těžko dokopala, potřebovala jsem něco, co mě donutí každý den k angličtině na chvíli usednout. Jazykový kurz se jevil jako nejlepší možnost. Ze široké nabídky se mi nejvíc zalíbil jazykový kurz Stephen.

Já a angličtina, to je nekonečný příběh. Pokud jí chvíli nepoužívám, hodně rychle zapomínám. V jednom z článků jsem jí připodobnila k výstupu na Sněžku – dostanu se tam, ale stojí to hodně námahy.

Proč jsem zvolila Stephana?

Skutečnost, že jsem si před zhruba dvěma lety vybrala Stephena za svého učitele angličtiny považuji za velice šťastné a nesmírně užitečné rozhodnutí. Jako „věčný začátečník“ jsem ve svém středním věku již nevěřila, že se mohu překlenout přes toto počáteční období a opravdu anglicky mluvit. Stephen se však ukázal jako důsledný a někdy i přísný a nekompromisní učitel, který opravdu dokázal zlomit mé počáteční rozpaky, získal si mojí důvěru a chuť se opravdu v angličtině zdokonalovat. Hodiny s ním jsou velmi pestré, mají však koncepci a posouvají člověka dál – tyto skutečnosti jsem mohla ověřit v praxi při prázdninových pobytech v Americe, kdy jsem si poprvé nepřipadala nepatřičně.

Martina Dusilová

Vtipný, ochotný učitel, naučil mě mnoho. Děkuji!

Iveta Salačová

Stephen je úžasný učitel anglického jazyka. Jeho nadšení a vášeň pro výuku jsou nakažlivé, a díky tomu se každá hodina stává nejen poučnou, ale i zábavnou. Jeho schopnost vytvořit přátelské prostředí a povzbudit studenty k aktivnímu zapojení do výuky je skvělá. Jeho jasné vysvětlování a trpělivost jsou pro studenty obrovskou pomocí při zdokonalování angličtiny. Mohu ho vřele doporučit!

Anna Kozáková

Stephen je neuvěřitelný učitel! I přesto, že jsem pomalý v učení a už jsem se anglicky učil několikrát od začátku, on je jediný, kdo mi skutečně dokázal pomoci a posunout se dále. Jeho empatie a schopnost vysvětlit složité koncepty jednoduše a srozumitelně jsou neocenitelné. Díky jeho podpoře a povzbuzování jsem začal mít větší sebevědomí ve svých schopnostech v angličtině. Doporučuji ho každému, kdo hledá učitele, který skutečně změní jejich způsob učení a chce dosáhnout po letech vracení se stále „zpět“ změny.

Pavel Čech

Rozhodně Stephena doporučuji, naučil mě vše, co potřebuji a co mě zajímá.

Petra Koudelková

Stephena mohu vřele doporučit. Dokáže se skvěle přizpůsobit mému tempu učení a zároveň mě stále posouvá dopředu. Angličtina mi na škole nikdy nešla, ale cítím, že tyto lekce jsou konečně to pravé.

Marek Filip

Výborné lekce od rodilého mluvčího, který navíc umí krásně česky! Velká spokojenost.

Sandra Novotná

Angličtina se Stephenem je to, co jsem hledala – náročná, ale zároveň zábavná, od rodilého mluvčího s krásným britským přízvukem, kterému je ale dobře rozumět. Stephen je navíc velmi trpělivý a ještě je s ním sranda.

Kamila Svatušková

Děkuji za první lekci, opravdu jsem si ji užil a už teď vidím, že pro mě budou další lekce přínosem, Těším se na ně!

Petr Bílek