logo expert-kurzy-anglictiny

O mně

Několik slov o mně: Jmenuji se Stephen a narodil jsem se v Manchesteru v Anglii.

Vystudoval jsem obchod a finance na vysoké škole ve Velké Británii a několik let jsem pracoval pro vládní organizace.

Ve 23 letech jsem se rozhodl vyučovat angličtinu, protože jsem chtěl žít a učit v zahraničí. Získal jsem certifikát TEFL (Teaching English as a Foreign Language) a později jsem také získal bakalářský titul v oboru TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) a navíc jsem absolvoval diplomový kurz TESOL.

Více než 30 let jsem učil angličtinu v mnoha zemích světa, včetně České republiky, Itálie, Španělska, Portugalska, Slovinska a Thajska. Učila jsem děti i dospělé, obecnou i obchodní angličtinu, jednotlivce i skupiny.

Učil jsem angličtinu soukromé osoby, vyučoval jsem ve státních školách i soukromých jazykových školách a také jsem vyučoval obchodní angličtinu pro některé z největších mezinárodních společností, včetně Coca-Coly, Sony, Samsungu a Toyoty. Poskytoval jsem také výuku angličtiny mnoha předním českým společnostem, jako jsou Komerční banka, ČSOB a Česká národní banka.

Kromě výuky angličtiny jsem byl zaměstnán jako studijní ředitel a akademický ředitel. Moje pracovní zkušenosti zahrnují také dlouholeté školení nových učitelů angličtiny a psaní učebnic týkajících se metodiky výuky.

Přestože jsem Brit, považuji Českou republiku za svůj domov a rád bych zde strávil zbytek života. Strávil jsem mnoho let studiem českého jazyka a věřím, že ho nyní ovládám docela dobře. Mluvím také thajsky, španělsky, italsky a portugalsky.

Mezi mé záliby patří studium jazyků, fotbal, rybaření a golf. Rád cestuji po celé zemi, poznávám krajinu a mnoho krásných měst a městeček v České republice. Rád také trávím volný čas se svými českými přáteli a toulám se po krásné Praze.